czwartek, 7 maja 2015

# VIII Wybory prezydenckie


10 maja odbędą się wybory prezydenckie, jeżeli chcecie zmienić POLSKĘ na lepsze, idźcie na wybory i oddajcie głos na któregoś z tych Panów.
Postulaty Janusza Korwin- Mikkego:
- likwidacja podatku dochodowego,
- obniżenie podatków,
- zniesienie przymusu płacenia na upadający ZUS,
- ogłoszenie neutralności w stosunku do konfliktu Ukrainy z Rosją,
- budowa zawodowej armii,
- odchudzenie biurokracji.

To postulaty Pana Janusza Korwin- Mikkego, pozostali kandydaci, którzy są powyżej pokazani praktycznie mają taki sam cel. Są to patrioci, którzy chcą zmieniać Polskę. Nie idą po władzę, idą obalić ten system, ten wyzysk. Chcą umożliwić bogacenie się Polakom, chcą przywrócenia im wolności, chcą ratować kraj i obywateli przed wyjazdem za granicę.

Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy.
                                                                                                     Margaret Thatcher 
Dlaczego ceny są wysokie? Musimy utrzymać rzeszę urzędników, polityków, służby, szkolnictwo i wszystkie organy tym kierujące. Ceny i podatki są niskie, ale dla obcych sieci handlowych, to niszczy polskich przedsiębiorców, polską gospodarkę. Czas na zmiany, mamy sługusów w rządzie, za wysługi już jeden wyjechał za granicę po lepszą płacę. 

Dlaczego przepisy się utrudnia, przez co musimy sporą ilość czasu siedzieć w urzędach? Bo obecna władza tworzy sobie tak elektorat, czyli wyborców. Obecnie w Polsce jest około 800 tys. urzędników, pomnóżcie tę liczbę razy 4 (całe rodziny) myślicie, że większość na kogo odda głos? na obecny rząd, na obecną władzę, gdyż ona daje im pracę. 

Płaca minimalna, strajki. Jak uważacie, że rząd się nie cieszy wiedząc, że musi ustąpić i podnieść płacę minimalną czy wynagrodzenia? Cieczy się, cieszy, dlaczego? Bo podatki są od procenta (%), im więcej zarabiasz tym więcej Państwo na Tobie ma, większy podatek. 

Czy Unia Europejska jest dobra? Nie, spójrzcie na cytat powyżej, wszyscy obywatele muszą składać się na te dotację, o których tak głośno i te którymi się przechwala obecna władza, a i jeszcze musimy utrzymać tych wszystkich, którzy należą do Europarlamentu. Dlatego płacimy 4 razy więcej za gaz, za paliwo i wiele więcej za żywność niż przed wstąpieniem do UE.  Pod wpływem Unii umieramy. Wystarczy naniesienie limitów dotyczących jakości wędlin, czy też stężeń emisji dwutlenku węgla do atmosfery. Żeby zrujnować gospodarkę krajową, np ograniczyć wydobycie, czy ograniczać rolników i hodowców. 

Ceny przesyłek pocztowych? No jasne, zero konkurencji, monopol Poczty Polskiej, to przyczyny wysokich cen, tak samo jest ze wszystkim. Prywatyzacja = konkurencja = konkurencyjne niższe ceny, a razem z tym wyższa jakość świadczonych towarów czy usług. Tak samo byłoby ze szkolnictwem, czy też służbą zdrowia.


Proszę popatrzeć, bardzo dobre tłumaczenie (od 1:17)Jeżeli jesteście przekonani, to porozmawiajcie z rodzinami i też ich przekonajcie do głosowania. DO GŁOSOWANIA NA PRZYSZŁOŚĆ LUDZI W TYM KRAJU


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz